خوش آمديد!
تعمیرات و نگهداری ماشین آلات صنعتی پيوند ثابت

تعمیرات و نگهداری ماشین آلات صنعتی

در فرآیند تولید، ماشین‌آلات همواره در حال فرسوده شدن هستند

tn50

رشد روزافزون تکنولوژی و بکارگیری هر چه مفیدتر ماشین‌آلات تولیدی مدیران صنایع را ملزم به استفاده از سیستمهای نوین جهت بهبودی بهره‌وری از ماشین‌آلات نموده است. رقابت فشرده همراه با تکنولوژی پیشرفته و رو به رشد کنونی، تغییرات زیادی را در الگو و دورنمای صنعت پدید آورده است. در همین راستا، روشها، فرآیندها و سیستمهای جدید ابداع و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند. موفقیت و پیشرفت هر سازمان و تشکیلاتی به ویژه کارخانجات صنعتی، مستلزم داشتن روشهای مؤثر برنامه‌ریزی و کنترل اجرای دقیق و منظم آنها در کلیه مراحل می‌باشد. با توجه به این اصل که تولید باید با مؤثرترین و اقتصادی‌ترین روش صورت گیرد، به روز توقفات اضطراری و همچنین خرابی در ماشین‌آلات عامل مهمی در عدم دسترسی به بهره‌وری مورد نظر و از پیش تعیین شده خواهد بود.
در فرآیند تولید، ماشین‌آلات همواره در حال فرسوده شدن هستند، بنابراین سیستم نگهداری و تعمیرات، یکی از مهمترین مسائل کارخانجات صنعتی می‌باشد.

(((دانلود کنید)))

مقاله تعمیر و نگهداری

نظرات[0] | دسته: دسته‌بندی نشده | نويسنده: admin | ادامه مطلب...

 
آزمون تشریحی تراشکاری درجه 1 پيوند ثابت

آزمون تشریحی تراشکاری درجه1

Capture

 از دروس بسیار مهمی که در تراشکاری درجه 1 بایستی مورد نظر قرار گیرد مخروط تراشی و پیچ تراشی به روش های مختلف و کنترل آنها با دقت است تا بتوان نتیجه کاری را که ساعت ها برای انجام آن زحمت کشیده ایم را به درستی مورد آزمایش قرار داده و ضمن برطرف کردن اشکالات کار خود ، بتوانیم در آینده قطعاتی را تراشکاری نماییم که به دور از اشکال بوده و کارآیی لازم را داشته باشند. برای بهتر محاسبه کردن اینگونه مسائل تعدادی سؤال تشریحی طراحی کرده ام که برای استفاده کارآموزان و هنرآموزان وکسانی که به این رشته علاقه مند ند مفید خواهند بود .

 

>>>>>>>>>>>>>>دانلود کنید <<<<<<<<<<<<<<<<

آزمون تشریحی مخروط تراشی و کنترل مخروط ها و پیچ ه1

نظرات[0] | دسته: دسته‌بندی نشده | نويسنده: admin | ادامه مطلب...

 
آیین نامه ایمنی ماشین های افزار پيوند ثابت

آيين نامه ايمني ماشين هاي افزار

به منظور تامين وارتقاء سطح ايمني وحفاظت نيروي كاروهمچنين صيانت نيروي انساني ومنابع مادي كشورودرراستاي پيشرفت تكنولوژي وايمن سازي محيط كارگاهها وبه منظورپيشگيري ازحوادث منجربه صدمات جاني وخسارات مالي، مقررات اين آيين نامه به استناد ماده 85 قانون كارجمهوري اسلامي ايران تدوين گرديده است.

<<<<<دانلود کنید>>>>>

آیین نامه

هشدارها

نظرات[0] | دسته: دسته‌بندی نشده | نويسنده: admin | ادامه مطلب...

 

No Image
No Image No Image No Image
 
 
 

بیابید

سخنی از بهشت

دیکشنری آنلاین

تبدیل تاریخ

آمار سایت

No Image No Image